Opis nieruchomości
do wynajęcia lokal użytkowy typu open space o pow. 50m2 na parterze nowego budynku w centrum Tarnowa.
Lokal położony na poziomie 0, z wejściem od ulicy, przystosowany dla osób niepełnosprawnch z własną łazienką i wc.
W środku lokal jest wykończony- na podłogach płytki, ogrzewanie co-gaz.
Stolarka okienna PCV, szyby zbrojone, klimatyzacja, alarm, internet, wysokość lokalu 3,1m.
Pod budynkiem własny parking na ok. 15 samochodów. Polecamy wynajem ze względu na atrakcyjną lokalizacje w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy ruchliwej ulicy.
cena najmu 2450złnetto/m + media.
Zapraszamy na prezentacje.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Arcus nieruchomości tylko na potrzeby czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.