Opis nieruchomości
oferujemy do wynajęcia nowy pawilon handlowo-magazynowy o pow. 830m2, położony na zagospodarowanej działce o pow. 28arów.
budynek parterowy, konstrukcji stalowej z płyty warstwowej, posiada 2 wejścia oraz 1 brame garażową.
Do budynku przynależy parking na 24 auta.
Budynek typu open space z filarami, wysokosc od 4-6m, ogrzewanie nawiewowe, klimatyzacja.
Pawilon ma z 2 stron witryny od głownej ulicy, z tyłu budynku mniejsze okna.
W budynku jest pełen węzeł sanitarny z możliwością dalszej rozbudowy.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w mieście przy skrzyżownaiu ulic w dzielnicy handlu detalicznego i hurtowego, łatwy dojazd do autostrady.
Dostęp do budynku dla wszystkich typów aut, bez możliwości wjazdu do środka hali ( z wyjątkiem małych dostawczych aut).
Istnieje możliwośc wynajmu częśći budynku, właściciel wykona adaptacje pod potrzeby najemcy - warunki do uzgodnienia.
Cena najmu od 25zł/m2 netto/m +media w zależności od adaptacji hali.
polecamy i zapraszamy na prezenatcje.
Oferta Arcus bez prowizji od klienta ( najemcy)
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, dostępnej dokumentacji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Arcus nieruchomości tylko na potrzeby czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.